top of page

Žhavý trend této sezóny jsou led neonové nápisy a symboly, které se budou skvěle vyjímat na Vaší svatbě nebo večírku. Naše nápisy svítí buď jednobarevně nebo mají RGB barevnost, takže si díky dálkovému ovladači můžete nastavit právě takovou barvu, která dokonale zapadne do atmosféry Vaší oslavy. Navíc naleznete na dálkovém ovladači nespočet efektů. Každý nápis má otvory pro zavěšení, takže si snadno nápis zavěsíte třeba do fotokoutku. Informaci o svítivosti naleznete výše přímo pod konkrétním druhem neonu včetně informaci o rozměrech jednotlivých neon nápisů. 

Jako doplňkový pronájem Vám můžeme nabídnout několik druhů závěsných rámů, na které neon dobře zavěsíte. Měděný, zlatý, černý nebo stříbrný. Více informací najdete v našem doplňkovém pronájmu zde.

Dále nabízíme jednotlivá led neonová písmena ze kterých snadno vytvoříte velmi oblíbené iniciály na svatbu, případně sestavíte jméno oslavence čí firmy. Tato jednotlivá písmena mají na výšku 40 cm a svítí studenou bílou barvou. Na oslavu narozenin nebo výročí si můžete pronajmout také naše led neonové číslice, které mají na výšku 50 cm. Jsou stejně jako naše neon nápisy RGB barevně nastavitelné, takže si na dálkovém ovladači navolíte barvu dle preference. 

MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT
A579F56E-BE71-46CB-ADB1-D36E7EF8E0FE.JPG
30cm písmena
99760A16-B49E-4CEB-9A98-E634B7F172F1_edi
90cm písmena
CocoaBar-205.jpg
Světelné tabule
_Bulbs Natural2.jpg
Světelné řetězy
bottom of page