top of page
Vybráno pro vás...

NEONY - hit letošní sezóny!

v loňské sezóně SE na svatbách začALA OBJEVOVAT novinka v podobě led neonových nápis a písmen.

Už když jsme s našimi žárovkovými písmenky začínaly, věděly jsme, že led neony do našeho sortimentu určitě zařadíme. Sezóna 2022 byla testovací, ale letos už jedeme na plno :)

Půjčit si u nás můžete velmi oblíbené nápisy jako "Crazy in Love", "Let's PArty" nebo "best day Ever", ale samozřejmě jsME se zaměřily i na nápisy české.

aktuálně můžete vybírat z nápisů jako "Láska" , Ty & Já" nebo "šťastně navěky". Všechny tyto nápisy jsou ideálním doplňkem například do tolik oblíbených fotokoutků.

Většinu z nich si můžete totiž barevně nastavit tak, aby Vám to perfektně ladilo se stylem svatby. Ovládání je jednoduché a to pomocí dálkového ovladače.


No ale abychom dostálY jménu naší firmy, k dispozici máme také led neonová písmena, která poslouží skvěle k sestavení oblíbených iniciál, případně celého jména oslavence nebo rovnou firmy. Podívejte se sami, co všechno se dá s neonovými písmenky vykouzlit. NeonyAbychom těch novinek neměly málo, rozhodly jsme se, že potřebujeme nutně i led neonové číslice :) pokud tedy chystáte oslavu, tak věřte, že vytovří skvělou atmosféru. Vyzkoušeno na vlastních oslavách ;)


LED NEONOVÉ ČÍSLICE A NPISY K PRONÁJMU PRAHA
FOTO: MIREK ŽEBRÁK
 

S láskou Terka a Brita


Comments


Archiv:
bottom of page